Виробництво шпону

Виробництво шпону

"Фанера Чернігів" пропонує високоякісний шпон із різних порід деревини власного виробництва. Якість шпону ("шпон" від нім. "тріска") залежить від якості сировини та обладнання. Чураки для виробництва шпону заготовлюються тільки зі зростаючих дерев, що не мають дефектів, таких як морозні тріщини, пасинок, відкрита проростість, сухобокість, ребриста закам'яненість, мармурова та зовнішня трухлява гнилі, гнилі й тютюнові сучки, червоточина, багорні пробоїни, надруби та затіски, обдирання кори.

Лущеный шпон ООО Чернигов фанера

Існують різні види шпону, залежно від способу виробництва шпону. "Фанера Чернігів" виробляє лущений шпон, який застосовується в меблевій промисловості. Виробництво обладнане сучасними лущильними верстатами і сушарками заводу "Пролетарська свобода" (Росія), що дають змогу отримати гарний і якісний шпон. Шпон для облицювання виробляється з таких порід деревини, як береза, вільха, срібляста тополя, які дають гарний малюнок. Текстуру шпону збагачують, застосовуючи різні методи лущення, наприклад, конічний, під час якого прорізається велика кількість річних кілець дерева, і шпон набуває виразності та неповторного малюнка. Під час виробництва шпону з хвилястою поверхнею використовується спеціальний ніж.

Лущеный шпон ООО Чернигов фанера

Виробництво шпону на підприємстві "Фанера Чернігів" повністю автоматизовано, що забезпечує високу продуктивність і однорідність партій готової продукції. На підприємстві здійснюється постійний контроль якості.